מחלקת

מיתוג עסקים

מיתוג עסקי ולמה צריך את זה?

מטרת המיתוג העסקי היא להעניק לעסק כלים שיסייעו לו להעביר את המסר העסקי ללקוחות בצורה ברורה, שונה וייחודית, על מנת ליצור אמון במוצר ולמתג אותו כמוצר איכותי ואמין.
כיום, לכל בעל עסק, קטן כגדול, שמכבד את עצמו כדאי ליצור תדמית בצורה מקצועית בכדי להציג את העסק שלו כעסק רציני בעל שם ומוניטין.

מיתוג עסקי כולל בתוכו מגוון רב של עיצובים בהתאמה לסוג העסק ולצרכיו. שלב המיתוג הוא שלב קריטי וחשוב עבור כל עסק. בשלב זה נקבע מה יהיה אופי העסק, מה תהיה השפה, הנראות הויזואלית, כיצד העסק יתקשר את עצמו מול המתחרים ויפנה אל לקוחותיו.

בכל לקוח שבוחר לעבוד יחד עם PSDesign אנו רואים קודם כל אישיות בעלת אופי ייחודי ורק אחר כך עסק. גישה זו מאפשרת לנו ליצור קשר אישי עם הלקוח ולהבין טוב יותר את הצרכים והרצונות שלו. אנו מאמינים כי רק בדרך זו ניתן לזהות ייחודיות של כל עסק ולמתג אותו באופן בולט, שונה ומקורי מכל עסק אחר בתחום ובכלל.

לאחר מחקר מעמיק המבוסס על הדיאלוג עם הלקוח, תציע תוכנית מיתוג מקיפה הכוללת: בניית קונספט, זיהוי של קהל היעד הרלוונטי לעסק, יצירת שפה ויזואלית מקורית, עיצוב לוגו ואלמנטים שיווקיים/פרסומיים (כגון פרוספקטים, פולדרים, קטלוגים, מודעות, כרטיסי ביקור ועוד), כתיבת תוכן מקורי במסגרת השפה המיתוגית שנבחרה ועוד.

ב- PSDesign אנחנו תמיד לוקחים אותך אישית.