מחלקת

עיצוב גרפי וקריאייטיב

קצב חיים הגבוה והמציאות משתנה ודינאמית דורשים מאיתנו להיערך בהתאם ולהיות בכל רגע נתון עם היד על הדופק. פתרונות פרסום ומיתוג מסורתיים ורגילים כבר לא יעילים ומספיקים יותר כמו פעם. על מנת לבלוט בנוף העסקי ולגבור על מתחריך אתה צריך להיות עדכני, שונה ומפתיע.

דמיין לעצמך את לאונרדו דה וינצ'י מקבל לרשותו את הטכנולוגיה המתקדמת של היום ומשלב אותה עם הכישרון והחזון שלו.

זוהי בדיוק דרך העבודה והיצירה שלנו ב-PSDesign אנחנו אוהבים לחלום ולהביט גבוה ואז יורדים אל הקרקע,לוקחים כל משימה כאתגר ובאמצעות המומחיות והמקצועיות הטכנולוגית שלנו הופכים אותו ליצירה ייחודית. וכן מאחורי כל עבודתנו מסתתרות גם הנשמה והלב של צוות היוצרים. כל מוצר החל מהלוגו ועד לפלייר קטן הוא עבודה ייחודית שמייצגת חשיבה יצירתית.

אנו משקיעים לא רק זמן אלא גם כישרון רב על מנת לייצר עיצוב העונה בצורה מושלמת לדרישות ולצרכי הלקוח. אנו מאמינים כי בעולם הוויזואלי והחזותי של היום זוהי הדרך היחידה לבלוט, למשוך ולהישאר רלוונטי ועדכני.

אז אם אתה מאמין כמונו במקצוענות חסרת פשרות, יחס אישי, דיאלוג בגובה העיניים והכי חשוב החזון להגיע כמה שיותר רחוק וגבוה, כאשר גם השמיים הם לא הגבול, אנחנו כאן בשבילך.

מחלקת העיצוב שלנו מספקת מגוון פתרונות רחב הכולל: עיצוב אתרים, בנייה ועיצוב עמודים עסקיים ברשתות החברתיות, בניית שפה וסגנון עיצובי אחיד עבור סוגים שונים של חומרים שיווקיים ופרסומיים (חוברות, קטלוגים, פרוספקטים, אריזות, ספרים, פליירים, מודעות פרינט, שילוט, מוצרי קד"מ ועוד)